Просветительский блог коммунистов (comprosvet) wrote,
Просветительский блог коммунистов
comprosvet

Напоминание

Некоторые граждане даже в моей френдленте оправдывали антикоммунизм украинских националистов несомненным говноедством КПУ.

Специально для них: еще до Евромайдана Тягнибок внес законопроект, которым предлагал запретить далеко не только КПУ:

Стаття 2. Заборона комуністичної ідеології

Комуністична ідеологія в усіх її проявах (комунізм, марксизм, лєнінізм, сталінізм, троцькізм, большевизм) в Україні заборонена як людиноненависницька і така, що завдала невиправної шкоди Українському народові.

Стаття 3. Заборона діяльності об’єднань громадян, які сповідують комуністичну ідеологію

Діяльність політичних партій та громадських організацій, у тому числі молодіжних, які сповідують комуністичну ідеологію в усіх її проявах, в Україні заборонено.
Заборона політичних партій, визначених в частині першій цієї статті, тягне за собою припинення повноважень депутатів усіх рівнів, які є членами цих політичних партій, були висунуті від них кандидатами в депутати або належать до депутатських фракцій цих політичних партій.
Держава припиняє діяльність організацій, визначених у частині першій цієї статті, які на час набрання чинності цим Законом зареєстровані в Україні, що тягне за собою розпуск їхніх керівних органів, обласних, міських, районних організацій, їхніх первинних осередків та решти структурних утворень, передбачених статутами цих організацій, а також припинення членства у них.

Стаття 4. Заборона комуністичної пропаганди

Пропаганду комуністичних ідей в Україні заборонена.
Пропаганда комуністичних ідей, публічні заклики до відновлення комуністичного режиму в Україні, так само, як і виготовлення та поширення продукції, яка містить комуністичну символіку, тягнуть за собою кримінальну відповідальність.
Пропаганда комуністичних ідей засобом масової інформації є підставою для припинення його діяльності та скасування його реєстрації.
Проведення масових заходів з використанням комуністичної символіки, публічне відзначення дат, пов’язаних з комуністичним рухом, так само, як і публічне виконання «Інтернаціоналу», гімнів СССР або УССР чи їхніх частин, прирівнюється до комуністичної пропаганди.

Стаття 5. Заборона використання комуністичної символіки

Виготовлення та поширення, а також публічне використання комуністичної символіки в політичних цілях на всій території України заборонено і тягне за собою кримінальну відповідальність.
Комуністичною символікою в цьому Законі вважаються: державні прапори та герби СССР і УССР, прапори та інша атрибутика комуністичних організацій, поєднання серпа та молота, зображення діячів комуністичного руху (Маркса, Енгельса, Лєніна, Сталіна та інших).
Комуністична символіка може використовуватися лише в експозиціях музеїв і творах мистецтва, які відображають період панування комуністичної ідеології в Україні.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=3530&skl=8
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=48917&pf35401=281194


Именно так - запрет (под страхом даже не административной, а уголовной ответственности!) пропаганды коммунистической идеологии во всех формах, и специально для особо непонятливых троцкистов объяснено, что троцкизма - тоже.

"Боротьба" этому, по крайней мере, пытается противодействовать (слабость левых - не их вина, а их беда), а что скажут наивные дурачки, вроде вот этого аффтара: http://gaslo.info/?p=4977, когда их за их статьи потащат в тюрьму?

Разумеется, всей полноты власти Сволоте олигархи не дадут, а Правый Сектор и вовсе попытаются сплавить куда подальше, но вот реализовать _эту_ часть программы им дадут - разногласия у Юли, Порошенко и Ко с фашней будут по совсем другим вопросам.

И да: разумеется, охвостье ПР в Раде будет тоже голосовать за всю эту мерзость, выражая лояльность новым хозяевам.
Tags: Украина, антикоммунизм, идиоты, троцкисты, фашизм
Subscribe

 • 5 декабря 2021 г.

  5 декабря 1921 г. нарком по иностранным делам РСФСР Г.В.Чичерин в ноте поверенному в делах Финляндии в РСФСР К.В.Б.Гюлленбегелю выразил протест…

 • 4 декабря 1921 г.

  4 декабря 1921 г. белые заняли уездный город Приморской области ДВР Иман (ныне Дальнереченск, Приморский край).

 • 3 декабря 1921 г.

  3 декабря 1921 г. в Москве открылась Школа пластического танца американской танцовщицы Айседоры Дункан. В тот же день было принято постановление…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments